BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Gönüllü Öğretmenimiz Gaziantep'e Uğurlandı

Fiziksel ihtiyaçlar kadar psikolojik ihtiyaçların da önemli olduğu bilinciyle depremin ilk günlerinden bu yana gönüllü öğretmenlerimiz tarafından deprem bölgesindeki çocuklarımıza psikososyal destek hizmeti sürdürülüyor.
10 Gönüllü Öğretmenimiz Gaziantep'e Uğurlandı

Depremden etkilenen çocuklarımızın kalplerinde ve akıllarındaki depremin izlerini silmek, günlük hayata uyumlarını sağlamak, moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla gönüllü öğretmenlerimiz bölgede çalışmalarını sürdürüyor. Depremin yıkıcı etkisiyle zarar gören çocuklarımız diğer tüm illerdeki öğrencilerimiz gibi eğitim öğretim faaliyetlerini sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri konusunda da psikolojik açıdan destekleniyor.

Bu kapsamda; ülkemize en uzun geceyi yaşatan 6 Şubat deprem felaketinin ardından özverili çalışmaları konusunda Balıkesir eğitim ailemizi her zaman destekleyen ve teşekkürlerini ileten İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın eşliğinde depremden etkilenen ilimiz Gaziantep'te çalışmalar yürütecek olan 10 gönüllü öğretmenimizi yolcu etti.

24-04-202324-04-202324-04-202324-04-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.