BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Coşkuyla Kutlandı

    19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir’de de coşkuyla kutlandı.


      19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 19 Mayıs 2015 Salı günü saat 09.00’da Balıkesir Gar’ı önünden Atatürk Anıtı önüne kadar gerçekleştirilen “19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü” nün ardından 09.30’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çelengi  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan ARSLAN tarafından Atatürk Anıtı´na konuldu. Saygı duruşunun ardından İstiklâl Marşımızın söylenmesiyle Şanlı Bayrağımız göndere çekildi.

Vali Yardımcıları, askeri ve sivil erkân ile çok sayıda veli ve öğrencinin katıldığı 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenleri saat 10.00’da Yüzme Havuzu önünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan ARSLAN’ın konuşmasıyla devam etti. Burada çeşitli halk oyunları ekiplerinin gösterileri, spor gösterileri, Ritim Grubu gösterisi, büyük beğeni topladı. Sergi ve tanıtım stantları gezildi.

      19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenleri saat 11.00’da Yüzme Havuzu Önü’nde “Gençlik Haftası Bocce Turnuvası”, “Spor Branşları Stantları” ve “Gösterisi ve Gençlik Merkezi Sergisi”  ile devam etti.

      Büyük bir coşkuyla ve şölen havasında geçen kutlama töreninde izleyenler keyifli bir zaman geçirdi.

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.