BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. Türkiye Değer Ödülleri Yarışması İl Birincileri Ödüllendirildi

      Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokol gereğince, resim, karikatür, hikâye, şiir, kısa film, değer ödülü kapsamında düzenlenen “5.Türkiye Değer Ödülleri” yarışmasında il birincisi olan öğrenciler ödüllendirildi. 
5. Türkiye Değer Ödülleri Yarışması İl Birincileri Ödüllendirildi

     Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokol gereğince, öğrencilerimizin evrensel, milli ve manevi değerlerle donanımlarına katkı sağlamak, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek, amacıyla resim, karikatür, hikâye, şiir, kısa film, değer ödülü kapsamında düzenlenen “5.Türkiye Değer Ödülleri” yarışmasında il birincisi olan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz tarafından ödüllendirildi.

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz ödül töreni öncesinde geçtiğimiz yıl hikâye dalında Türkiye ikincisi olduğumuzu hatırlatarak başladığı konuşmalarını şöyle sürdürdü: “Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz bizim için çok değerli. Onların iyi birer birey olması hepimizin temennisidir.  Türkiye genelinde gerçekleştirilen “Türkiye Değer Ödülleri” yarışmasında öğrencilerimiz, milli ve manevi değerlerini üst düzeye taşımak için resim, karikatür, hikâye, şiir, kısa film, değer ödülü kategorilerinde, kendilerine ait birikimlerini ortaya koyup en iyi eserleri vererek il düzeyinde dereceye girdiler. İlimizde düzenlenen “Türkiye Değer Ödülleri” yarışmasında birinci olan öğrencilerimizi ve onları yetiştiren okul idaresini, öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyorum. İnsan olmamızın gereği olan değerlerinizden hiçbir zaman uzaklaşmamanızı temenni ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum." sözlerine yer verdi.

5. TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ YARIŞMASI İL BİRİNCİLERİ

“RESİM” KATEGORİSİNDE

ORTAOKUL

Bandırma Şehit Süleymanbey Ortaokulu öğrencisi Zehra Berfu Kılınç

LİSE

Altıeylül Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Emre Yiğit Sönmez

“KARİKATÜR” KATEGORİSİNDE

LİSE

Altıeylül Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Emre Yiğit Sönmez 

HİKÂYE” KATEGORİSİNDE

ORTAOKUL

Dursunbey Atatürk Ortaokulu öğrencisi Emine Aydoğan

LİSE

Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Hafza Çelik

“ŞİİR” KATEGORİSİNDE

ORTAOKUL

Ayvalık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Ecre Akan

LİSE

Edremit Körfez Anadolu Lisesi öğrencisi Cem Eren Erdoğan

“KISA FİLM” KATEGORİSİNDE

LİSE

Altıeylül Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Volkan Dinçer

“DEĞER ÖDÜLÜ” KATEGORİSİNDE

ORTAOKUL

Ayvalık Çakmak Ortaokulu öğrencisi Ali Bulut

     BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

    Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak “5. Türkiye Değer Ödülleri” yarışması il finalinde resim, karikatür, hikâye, şiir, kısa film, değer ödülü kategorilerinde emek veren tüm öğrencilerimize, onları yetiştiren öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür ediyor, 9 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Türkiye Finali”nde başarılar diliyoruz.

15-04-2016  15-04-2016

15-04-2016  15-04-2016

15-04-2016  15-04-2016

18-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.