BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül Hüma Hatun MTAL’den “Kutlu Doğum Haftası”

      “Kutlu Doğum Haftası” programı, Altıeylül Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
Altıeylül Hüma Hatun MTAL’den “Kutlu Doğum Haftası”

      Altıeylül Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırladığı “Kutlu Doğum Haftası” programına, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Uras, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Güleç ile Mesut Solak, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, daire amirleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

      Program, saygı duruşunun ardından  İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

   “Kutlu Doğum Haftası” programı, Altıeylül Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Mehmet Girgin’in Kur’an tilavetinin ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, şiirler, bir birinden güzel ilahilerle ve tiyatro gösterisi ile program devam etti.

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz konuşmalarında, okullarımızın asli görevinin, kıymetli öğrencilerimizin birlik ve beraberlik içinde, vatanına milletine yararlı, iyi bir insanlar olarak yetiştirmek olduğunu ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetiştirilmesi adına çalıştıklarını sözlerine ekleyerek Altıeylül Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin düzenlediği bu güzel ve anlamlı etkinlikte emeği geçen okul yönetimine, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederek konuşmalarını tamamladı.

    “Kutlu Doğum Haftası”  kapsamında okul içi yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesinin ardından program, “Pilav Hayrı” ile sona erdi                                                                   

20-04-2016  20-04-2016

20-04-2016  20-04-2016

20-04-2016  20-04-2016

20-04-2016  20-04-2016

20-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.