BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara’daki Menfur Saldırı Neticesinde Üç Gün Süreyle Milli Yas Edildi

     Ankara Tren Garı’nın bulunduğu bölgede 10 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 10.00 sularında meydana gelen ve 95 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 246 vatandaşımızın da yaralandığı menfur terör saldırısı neticesinde Başbakanlık tarafından üç gün süreyle milli yas ilan edilmiştir.  
Ankara’daki Menfur Saldırı Neticesinde Üç Gün Süreyle Milli Yas Edildi

       Ankara Tren Garı’nın bulunduğu bölgede 10 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 10.00 sularında meydana gelen ve 95 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 246 vatandaşımızın da yaralandığı menfur terör saldırısı nedeniyle üzüntümüz, acımız çok büyüktür. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

 

ÜÇ GÜN SÜREYLE MİLLİ YAS EDİLDİ

       Son dönemde artan ve ülkemizin huzur ve barış ortamını bozmayı amaçlayan menfur terör saldırıları sonucunda şehit olan asker, polis ve köy korucuları ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acı kaybından dolayı Başbakanlık tarafından üç gün süreyle milli yas ilan edilmiştir.

 

       Yas alameti olarak yurt ve dış temsilciliklerimizde olduğu gibi ilimizde de 12 Ekim Pazartesi günü güneşin batımına kadar bayraklar yarıya çekilecektir.

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.