BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Atama ve Yer Değiştirme Sistemlerinin Değerlendirmesi” Semineri Ayvalık’ta Başladı

    Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan “Atama ve Yer Değiştirme Sistemlerinin Değerlendirmesi” Semineri Ayvalık Cunda Uygulama Oteli’nde başladı.
“Atama ve Yer Değiştirme Sistemlerinin Değerlendirmesi” Semineri Ayvalık’ta Başladı

    01-05 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Atama ve Yer Değiştirme Sistemlerinin Değerlendirmesi” Seminerine, Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Merkez Atama Daire Başkanı Fethi Fahri Kaya, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü İl ve İlçe Yönetici Atama Şube Müdürü Mustafa İkbal, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı,   İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Uras ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, 81 ilden seminere iştirak eden eğitim yöneticileri katıldı.

     Seminer, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

     İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü İl ve İlçe Yönetici Atama Şube Müdürü Mustafa İkbal açılış konuşmalarında, Yönetmelik çıktığı günden itibaren 3-4 aydır böyle semineri düzenlemek istediklerini belirterek seminerin içeriği hakkında bilgi verdi. Seminerin hayırlı olması dileyerek konuşmalarını tamamladı.

SEMİNERDE ÇOK ÖNEMLİ KARARLAR ALINACAĞINA İNANIYORUM

    İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, konuşmalarına tüm katılımcıları sevgi, saygı ve muhabbetle selamlayarak başladı. Ardından konuşmalarını, “En zoru insanı yönetmek. Bu anlamda yöneticilerin yetişmesi çok çok önemli. Bu seminerde çok önemli kararlar alınacağına ve güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum.” sözleriyle sürdürdü.

    Ayvalık Cunda Uygulama Oteli hakkında da bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, “Üç yıldan beri bu Uygulama Otelimizde toplam kalite için idarecilerimizle, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Uygulama Otelleri arasında da iddialı olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Her yıl, her ay, her gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Sizleri burada misafir etmekten mutluyuz. Seminerin hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum.” sözlerinin ardından konuşmalarını tamamladı.

     Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Merkez Atama Daire Başkanı Fethi Fahri Kaya, teşekkür ederek başladığı konuşmalarında Ayvalık’ta bulunmaktan oldukça memnun olduklarını dile getirdi. Ardından seminerin hayırlı olması dileyerek konuşmalarını tamamladı.

     Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 01Şubat 2016 Pazartesi günü başlayan “Atama ve Yer Değiştirme Sistemlerinin Değerlendirmesi” Semineri 05 Şubat 2016 Cuma günü sona erecektir.

 

01-02-2016  01-02-2016

01-02-2016  01-02-2016

01-02-2016  01-02-2016

01-02-2016  01-02-2016

01-02-2016  01-02-2016

01-02-2016   

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.