BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’dan BENGİ’ye Destek

   Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız ile birlikte BENGİ projesi kapsamında Ayvalık Altınova Cihan Yorgun Ortaokulu’nda gerçekleştirilen okuma saati etkinliğinde öğretmen ve öğrencilerle buluştu.
Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’dan BENGİ’ye Destek

    Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın himayesinde başlatılan BENGİ projesi kapsamında haftada iki gün 20 dakika gerçekleştirilen kitap okuma saatine katılan Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı beraberinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, ile Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, öğretmen ve öğrencilerle kitap okuma etkinliğinde bir araya gelerek kitap okudu.

    Ayvalık Altınova Cihan Yorgun Ortaokulu müdürü Atiye Duran, BENGİ projesi kapsamında uygulamaya başladıkları okuma saati ve kariyer tanıtımı programına ile öğrencilerimize verdikleri destekleri ve ziyaretleri dolayısıyla Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’a teşekkür etti. 

07-03-2017  07-03-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.