BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayvalık’ta İki Önemli Seminer

         İlimiz Ayvalık İlçesi’nde bulunan Cunda Uygulama Okulu Oteli’nde 25.05.2015 tarihinde iki önemli hizmet içi faaliyeti aynı anda başladı.
Ayvalık’ta İki Önemli Seminer

          Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen  ´´İşyeri Sağlık Güvenlik Birimi Çalışma Esas ve Usulleri hakkında mevzuat semineri” ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Özel Eğitim Öğretmenliği Alan Yeterlilikleri Çalıştayı”  Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK, Öğretmen Yetiştirme Ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mahmut AĞIRMAN, Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü  Daire Başkanları Ertan GÖV,  Seyfettin TORAMAN ve Veysel ÖZTÜRK,  Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü ve eğitim yöneticisi   Vedat OKURER, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Biriminden sorumlu Şube Müdürü Fahri ACAR’ın katılımlarıyla 25.05.2015 tarihinde başladı.

           Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü ve Eğitim Yöneticisi   Vedat OKURER, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ’in konuşmalarının ardından katılımcılar gruplara ayrılarak seminer çalışmalarına başladı.

 

Bahattin Gök Ziyaret  Bahattin Gök Ziyaret

Bahattin Gök Ziyaret  Bahattin Gök Ziyaret

Bahattin Gök Ziyaret  Bahattin Gök Ziyaret

Bahattin Gök Ziyaret

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.