BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi" Bilgilendirme Toplantısı

        “Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” projesinin ilimizde de yaygınlaştırılması amacıyla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan DEMİRTAŞ’ın başkanlığında  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürleri, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürleri ile proje il formatör öğretmenleri Tuba LALECİ, Müge KARAKURUM, Elif Bilgin SAVCI ve Ayla KARACAOĞLU’nun katılımıyla 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 14.00da Altıeylül Mimar Sinan Mesleki VE Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda proje bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. 


       03 Ocak 2014 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında imzalanan protokolle yürürlüğe girmiş olan “Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” projesi ile toplumun bağımlılıklarla mücadele sürecindeki bilinç düzeylerinin artırılması yoluyla ülkemizde yaşayan çocuk, genç ve yetişkinlerin daha güvenli ve mutlu bir hayat sürmelerine katkıda bulunması amaçlanmaktadır.

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.