BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BALIKESİR MİMARLAR ODASINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Balıkesir Mimarlar Odası Başkanlığı görevine seçilen Emine Betül GEMALMAZ DİKİCİ ve yeni yönetim kurulu üyeleri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'a nezaket ziyaretinde bulundu.
BALIKESİR MİMARLAR ODASINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

28 Şubat 2020 Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette; Balıkesir Mimarlar Odası ve yürütecek oldukları çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulunan yönetim kurulu, birinci derece deprem bölgesinde bulunan Balıkesir ilimizde yeni yapılacak okul binaları ile ilgili her türlü desteği sunmaya hazır olduklarını bildirdiler.

               Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ, yıkım kararı alınan okul binalarının tahliye sürecinin tamamlandığını, yeni yapılacak binalarla ilgili çalışmaların da tamamlanmak üzere olduğunu, en kısa sürede kazma vurularak yeni binaların yapımına başlanacağını ifade etti. Bu süreçte en doğru olan projeyi hayata geçirmek adına da gerek Balıkesir Mimarlar Odası gerekse sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

02-03-2020

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.