BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Şehitlerini Uğurladı

       Tunceli’de şehit olan Özel Harekat Polisi Aydın NAZİLLİOĞLU ile Hakkari Dağlıca’da Şehit olan Bakım Astsubay Çavuş Deniz GÖÇKÜN’ü on binlerce Balıkesirli olarak ebediyete uğurladık. 
Balıkesir Şehitlerini Uğurladı

KAHRAMAN ŞEHİT POLİS AYDIN NAZİLLİOĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

       Tunceli’deki, polis lojmanlarının güvenlik noktası ile burada bekleyen zırhlı araçlara yapılan saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Özel Harekat Polisi Aydın NAZILLIOĞLU’nun naaşı 10 Eylül 2015 tarihinde Balıkesir´in Altıeylül ilçesine bağlı Bayat Mahallesi´nde Bayat Cami´nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından  helallik alınarak askerlerin omzunda yaklaşık 400 metre uzaklıktaki Altıeylül ilçesindeki Bayat mezarlığına defnedildi.  

        Cenaze törenine şehitin annesi Asiye AYDINLIOĞLU, babası Yaşar AYDINLIOĞLU, kardeşleri, yakınları ve  Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN, Balıkesir Milletvekilleri, çok sayıda protokol, TSK ve emniyet mensubu, on binlerce vatandaş ile Hakkari Dağlıca’da şehit olan Deniz Göçkün´ün annesi Ayfer GÖÇKÜN ve babası Ferhat GÖÇKÜN de katıldı.

KAHRAMAN ŞEHİT BAKIM ASTSUBAY ÇAVUŞ DENİZ GÖÇKÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

       Balıkesir, 6 Eylül pazar günü Dağlıca´da şehit düşen Balıkesirli Bakım Astsubay Çavuş Deniz GÖÇKÜN´ü 12 Eylül 2015 tarihinde son yolculuğuna uğurladı. Bakım Astsubay Çavuş Deniz GÖÇKÜN´ün naaşı önce Adnan Menderes Mahallesi´ndeki baba evine getirilerek helallik alındı. Duaların ardından şehit Bakım Astsubay Çavuş Deniz GÖÇKÜN´ün tabutu Zağnos Paşa Camii´ne getirildi. Öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından şehit Bakım Astsubay Çavuş Deniz GÖÇKÜN´ün naaşı Garnizon Şehitliği´nde toprağa verildi.

       Cenaze törenine şehitin annesi Ayfer GÖÇKÜN, babası Ferhat GÖÇKÜN, kardeşi Ulaş GÖÇKÜN, yakınları ve  Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN, Balıkesir Milletvekilleri, çok sayıda protokol, TSK ve emniyet mensubu, on binlerce vatandaş, Tunceli´de şehit düşen Balıkesirli özel harekat polisi Aydın NAZİLLİOĞLU´nun annesi Asiye NAZİLLİOĞLU ile oğlunun özel harekatçı beresini taktığı babası Yaşar NAZİLLİOĞLU da katıldı.

 

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hemşehrilerimizden Hakkari Dağlıca’da şehit olan Bakım Astsubay Çavuş Deniz GÖÇKÜN ve Tunceli’de şehit olan Özel Harekat Polisi Aydın NAZİLLİOĞLU ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, tüm Balıkesirlilere ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz.

 

ŞEHİTLER  ŞEHİTLER

ŞEHİTLER  ŞEHİTLER    

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.