BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’dan Karesi Naciye Kabakçı Anaokuluna Ziyaret

    Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu’nu ziyaret etti.
Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’dan Karesi Naciye Kabakçı Anaokuluna Ziyaret

    Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Hayırsever Merhume Naciye Kabakçı’nın kızı Sevinç Kurşun, damadı Ömer Kurşun ve gelini Fulden Kurşun ile birlikte Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu’nu ziyaret etti.

MİNİK ÖĞRENCİLERLE SOHBET

     Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu müdürü Rahşan Polat Yaman eşliğinde sınıfları gezerek,  okulun eğitim öğretim durumu ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından öğrencilerin sınıf öğretmenleriyle yaptığı etkinlikleri, faaliyetleri ve çalışmaları izleyerek tek tek ilgilendiği minik  öğrencilerle bir süre samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

    Hayırseverlerimizden Merhume Naciye Kabakçı’nın ailesi tarafından ilimize kazandırılan Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu’nun günün şartlarına ihtiyaç verecek şekilde düzenlenmesi, öğrencilerin sağlıklı, temiz, düzenli ve huzurlu bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak için çalışan İl Milli Eğitim Milli Eğitim Müdürlüğü ile Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, okul yönetimine, öğretmenlere ve okul aile birliğine teşekkür etti.

 

21-03-2016  21-03-2016

21-03-2016  21-03-2016

21-03-2016  21-03-2016

21-03-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.