BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir´de Çocuklar, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde..

  Cumhurbaşkanlığının himayesinde Türkiye Beyazay Derneği tarafından yürütülen "Aşmak İçin Hareket Projesi" kapsamında, Balıkesir´de çocuklar, engelli akranlarıyla “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde bir araya geldi.
Balıkesir´de Çocuklar, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde..

   Balkonuk Center’de düzenlenen programa Balıkesir Valisi Yazıcı ve Hanımefendi Hanife Yazıcı´nın yanı sıra Garnizon ve 9.Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Kurum Yöneticileri, engelli aileleri, öğrenciler ve sporcular katıldı.

   Konuşmaların sonrasında sosyal, kültürel ve spor ve alanlarında başarı elde eden engellilere Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile protokol üyeleri tarafından hediyeleri takdim edilmesiyle sürdü.

  Engelleri beraber hareket ederek aşmayı benimseyip birlikte yaşama kültürü geliştirmeyi hedefleyen "Aşmak İçin Hareket Projesi" kapsamında gerçekleştirilen programa katılan özel çocuklarımız gönüllerinden bir gün geçirirken, yaşadıkları mutluluk ve yüzlerindeki tebessüm görülmeye değerdi.

   Protokol üyelerinin engelliler ve aileleri ile sohbet etmeleri ve fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi. 

 

05-12-2016  05-12-2016

05-12-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.