BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir’deki İHO ve AİHL Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, il genelinde bulunan İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.
Balıkesir’deki İHO ve AİHL Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı

     Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ile il genelindeki İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürleri katıldı.

      Bandırma Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıda okul müdürleriyle tek tek görüşerek bilgi alan ve önümüzdeki dönem yapılacak çalışmaları istişare eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, ilimiz genelindeki İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

SAMİMİYETLE ÇALIŞTIĞIMIZDA ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE BAŞARILI OLACAĞIZ

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, konuşmalarında, Balıkesir´deki İmam Hatip okullarında okuyan öğrenci sayısının her geçen yıl arttığına dikkat çekti. Öğrencilerimizin, akademik başarılarıyla, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alandaki çalışmalarıyla, değerlerini özümsemiş şekilde davranışlarıyla, ahlakıyla örnek şahsiyetler olmalarını çok önemsediklerini ifade etti. Birlik ve beraberlik içerisinde, samimiyetle çalıştığımızda çok daha güçlü ve başarılı olacağımızın altını çizen İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, özverili ve gayretli çalışmaları için tüm okul müdürlerine teşekkür etti.

     İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürlerinin yürütmüş oldukları çalışmalar ve faaliyetler hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’a, kısa bir brifing sunmalarının ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz’in 2017-2018 eğitim öğretim yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgilendirme konuşması ile toplantı sona erdi.

11-10-2017  11-10-2017

11-10-2017  11-10-2017

11-10-2017  11-10-2017

11-10-2017  11-10-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.