BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’dan Müdürümüze Ziyaret

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’dan Müdürümüze Ziyaret

    Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert ile birlikte Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.

    Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ziyarette, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kurumlar arası iletişim ve işbirliğini önemsedik ve bu yönde de ilişkilerimizi sürdürdük. Bandırmamıza hizmet eden tüm birimlerin işbirliği ve istişare içinde olması Bandırmamızın faydasına olacaktır. Bu amaçta birlikte hareket eden tüm kurum ve kurumlarımıza teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

   Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimiz ziyarette konukseverliğinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’a teşekkür eden Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da uyum ve işbirliği içinde çalışmalarımızı yürütmeye devam edeceğiz.” dedi.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ile Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.