BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BENGİ Bandırma ve Gönen’de Eğitim Yöneticilerine Tanıtıldı

   Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı Bandırma ve Gönen ilçelerimizde eğitim yöneticilerine tanıtıldı.
BENGİ Bandırma ve Gönen’de Eğitim Yöneticilerine Tanıtıldı


   Bandırma İmam Hatip Ortaokulu’nda saat 10.00’da Bandırma, Erdek, Marmara ilçelerimizde; saat 14.00’da Gönen Öğretmenevi’nde Gönen ve Manyas ilçelerimizde görevli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürlerine yönelik olarak Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’in başkanlığında yapılan toplantıya Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın ve eğitim yöneticileri katıldı.

    “Akademik Başarı”, “Değerler Eğitimi”, “Sosyal-Kültürel-Sanatsal ve Sportif Faaliyetler”, “Okul Aile Toplum Çalışmaları” başlıkları altında toplayıp projelendiren BENGİ, ilimizde eğitimin kalitesini artırmak için yapılacak çalışmaları içermektedir.

BENGİ İLE İL VE İLÇE EĞİTİM YÖNETİCİLERİ HAFTADA İKİ GÜN OKULLARDA OLACAK

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, konuşmalarında tüm yöneticilerin okullarda, alanda çalışacağı bir süreç olan BENGİ projesi hakkında bilgi vererek her İlçe Milli Eğitim Müdürünün haftada iki gün okullarda, alanda olup çalışmaları bizzat yürüteceklerini belirtti. BENGİ “Eğitimde Kalite Yolculuğu” nda eğitim yöneticilerine başarılar diledi.

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın’ın sunumlarının ardından Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı sona erdi.

 

05-01-2017  05-01-2017

 

05-01-2017  05-01-2017

 

05-01-2017

 

 

 

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.