BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BENGİ’den Öğretmenlerimize Üç Yarışma Birden..

    Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Altıeylül Belediyesi iş birliği ile Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme ( BENGİ) projesi kapsamında öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması”  başladı.
BENGİ’den Öğretmenlerimize Üç Yarışma Birden..

BENGİ İLE EĞİTİME DAİR HER ŞEY

    Balıkesir ili genelinde eğitim öğretim faaliyetlerinin niteliğini artırmak, milli manevi değerlerine bağlı, ülkemizi 2023-2071 hedeflerine taşıyacak nesilleri yetiştirmek için tüm okul ve kurumlarda faaliyetler planlamak, yürütmek ve faydalılığını izlemek amacıyla başlatılan BENGİ projesi, ‘Akademik Başarı’, ‘Değerler Eğitimi’, ‘Sosyal, Kültürel, Sanatsal ve Sportif Faaliyetler’, ‘Okul Aile Toplum Çalışmaları’ başlıklarında yer alan eğitime dair her alanda yapılacak faaliyetleri kapsamaktadır.

KONU BENGİ, İŞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ

    Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Altıeylül Belediyesi iş birliği ile Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi kapsamında düzenlenen öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması”  başladı.

SON BAŞVURU 15 MAYIS 2017

    Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2017 olan öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması”  ödül töreninde kategoride, Birinci 3.000 TL, İkinci 2.000 TL, Üçüncü 1.000 TL para ödülü kazanacaktır.

ÖĞRETMENLERİMİZ ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR

     Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, “BENGİ (Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme) projesini İlimizdeki tüm çocukların daha nitelikli gelişimi için ilimizde görev yapan yaklaşık 15 bin öğretmenimizin özverili çalışmaları ile yürütüyoruz. BENGİ projesini komuoyuna, velilerimize, öğretmenlerimizin bakış açısıyla tanıtmak; BENGİ projesinin müziğini, afişini, kısa filmini oluşturmak, başarılı öğretmenlerimizi ödüllendirmek istiyoruz. BENGİ ile en büyük amacımız, hayalimiz bu şehirdeki herkesin eğitimi konuşması, eğitim birinci öncelikli haline gelmesidir.” dedi.

  Öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması” yarışma şartnamesi ve ayrıntılarını balikesirarge.meb.gov.tr adresinin duyurular bölümünde yayınlanmıştır.

 

11-04-2017  11-04-2017

11-04-2017

 

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.