BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bigadiç İlçesindeki Aday Öğretmenlerden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

     “Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci” eğitimini Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde tamamlayacak olan aday öğretmenler İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Bigadiç İlçesindeki Aday Öğretmenlerden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

      Ülkemizin değişik illerine atanan ve 6 aylık aday öğretmen yetiştirme süreci eğitimlerini Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde almaya başlayan aday öğretmenler İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Güleç, Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe ve Bigadiç Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Çoban eşliğinde İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i ziyaret etti.

       İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek aday öğretmenlerimiz ile tek tek tanışıp branşları ve atandıkları okullar konusunda istişarede bulundu. “Yeryüzünün en kutsal, en meşakkatli ama  çok kıymetli olan öğretmenlik mesleğine mensup olmanız dolayısıyla siz aday öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Milli Eğitim Bakanlığımızın bu yıl ilk defa başlattığı 6 aylık eğitim sürecini danışman öğretmenlerimiz sayesinde en iyi şekilde değerlendirerek öğretmenlik mesleğini daha iyi öğrenecek ve atandığınız okullarınıza daha donanımlı olarak gideceksiniz. Geleceğin inşasında, hepinize ayrı bir görev düşüyor. Öğrencilerimizi okuyan, araştıran, bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, milli ve manevi değerlerine bağlı olarak önemle ve titizlikle yetiştireceğinize yürekten inanıyoruz.” ifadelerine yer verdi. 

        İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’in aday öğretmenlerimize başarılar dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.

29-04-2016  29-04-2016

29-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.