BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ’ı makamında ziyaret ederek röportaj yaptılar.
BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Okul Müdürü Muzaffer ÇAKIR ve Türkçe Öğretmeni Handan Burak AKSOY nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ’ı ziyaret eden okul öğrencileri, Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi olarak her yıl çıkartmış oldukları “Dâhice” adlı okul dergisinde yayımlanmak üzere gerçekleştirdikleri röportajda İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’a günlük hayatından meslek hayatındaki başarılarına, hedeflerine ve ilimizin eğitim düzeyi hakkındaki düşüncelerine kadar sorular yönelttiler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: “Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezimizin siz değerli öğrencileriyle bugün röportaj vesilesi ile bir araya gelmek beni ziyadesiyle mutlu etti.

Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi, bizim yüz akı kurumlarımızdan biri. Geçen yıl TÜBİTAK Projelerinde ve diğer birçok yarışmada çok önemli başarılar elde ederek bizleri gururlandıran bir kurumumuz. Hepsi birbirinden değerli güzide öğretmenleriniz var. Okulunuzu, öğretmenlerinizi ve her şeyden önemlisi bu cennet vatanı çok sevmenizi istiyorum. Akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de en önde olmanız en büyük arzum. Bu güzel söyleşi için ben de sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluktu…” dedi.

01-10-201801-10-2018

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.