BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Biyolojik Çeşitlilik’’ Konulu Seminerlerin İlki Altıeylül Ortaokulu’nda Başladı

       "Biyolojik Çeşitlilik’’ konulu seminerlerin ilki Orman ve Su İşleri Bakanlığı Balıkesir İl Şube Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Ayşe Gitmez tarafından 05 Kasım 2015 Perşembe günü Altıeylül ilçemizin Altıeylül Ortaokulu’nda başladı.
“Biyolojik Çeşitlilik’’ Konulu Seminerlerin İlki Altıeylül Ortaokulu’nda Başladı

      Doğayı koruma, doğada bilinçsizce tüketilen ve tahrip edilen bitkiler hakkında öğrencilerimizi bilgilendirme, bilinçlendirme çalışması yapmak amacıyla ortaokul öğrencilerine verilecek olan Biyolojik Çeşitlilik’’ konulu seminerin ilki İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AŞIK, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa GÜLEÇ, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat İNAL,  Altıeylül Ortaokulu Müdürü Orhan AYDIN, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla 05 Kasım 2015 Perşembe günü saat 14.00’da başladı.

“BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK’’ KONULU SEMİNERLER 20 İLÇEMİZDEKİ ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE VERİLECEKTİR 

      2015-2016 eğitim öğretim yılı Orman ve Su İşleri Bakanlığı Balıkesir İl Şube Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün doğayı koruma, doğada bilinçsizce tüketilen ve tahrip edilen bitkiler hakkında öğrencilerimizi bilgilendirme, bilinçlendirme çalışması yapmak amacıyla ortak yürüttüğü proje dahilinde 20 ilçemizin ortaokullarında sene boyunca “Biyolojik Çeşitlilik’’ konulu seminerler verilmeye devam edecektir.

 

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.