BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri

       5 gün sürecek olan Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri açılış töreni 23.03.2015 Pazartesi günü Ayvalık Cunda Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi.
Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri

        Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Maarif Müfettişleri Eğitim ve Koordinasyon Daire Başkanı Oktay ÖZTÜRK, Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Kalite Standartları ve Projeler  Daire Başkanı Metin ÇAKIR, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Emin Bülent BAYRAKTAR, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN ve 81  ilden gelen maarif müfettişlerinin katılımıyla 23.03.2015 Pazartesi günü Ayvalık Cunda Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi.

       Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri 5 gün sürecek.

       Ayvalık Cunda Uygulama Oteli’nde gerçekleşen Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri’nin eğitim camiamıza, denetim sistemimize ve değerli müfettişlerimize faydalı olması temennileri dile getirildi.

        Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN, Balıkesir Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Emin Bülent BAYRAKTAR, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ tarafından yapılan selamlama konuşmalarının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Maarif Müfettişleri Eğitim ve Koordinasyon Daire Başkanı Oktay ÖZTÜRK’ün Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri hakkında yapmış oldukları tanıtım ve bilgilendirmeyle  açılış töreni sona erdi.  

       İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ açılış töreninden sonra Ayvalık Pakmaya Kenan Kaptan Denizcilik Lisesi´ni ziyaret etti. Okul Müdürü Hüseyin ADAY´dan okul hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürümüz okulun birimlerini gezdi ve öğretmenlerle sohbet etti.

 

Denetim Formasyonu Semineri  Denetim Formasyonu Semineri

Denetim Formasyonu Semineri  Denetim Formasyonu Semineri

Denetim Formasyonu Semineri  Denetim Formasyonu Semineri

Denetim Formasyonu Semineri  

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.