BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Devletin Zirvesi “Hayatın Ritmini Yakala” dı

Balıkesir’in gururu Kepsut 125. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubu 15 Mart 2015 tarihinde ilimizi ziyaret eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi’ye kısa bir gösteri sundu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendi ritim gösterisini büyük bir ilgi ile seyredip, alkışlarla eşlik ettiler.
Devletin Zirvesi  “Hayatın Ritmini Yakala” dı

      Kepsut 125. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubunu çok beğenen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi grubun kurucusu ve mimarı Müzik Öğretmeni Nuri DAĞDELEN ve öğrencilerini tebriklerinin ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubunu Ankara’ya davet ettiler. Ayrıca Kepsut 125. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubunu Cumhurbaşkanlığı sarayında misafir edeceklerini belirttiler.

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Balıkesir’e böylesine büyük bir gurur yaşatan Müzik Öğretmeni Nuri DAĞDELEN’e ve “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubu ekibine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

       Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığının internet sitesindeki “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubumuzun haberine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.tccb.gov.tr/haberler/170/92553/cumhurbaskani-erdogan-balikesir-valiligini-ziyaret-etti.html

          “Hayatın Ritmini Yakala” ritim grubunun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a sundukları perküsyon gösterisinin videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=3Tb9km86_y4

http://www.tccb.gov.tr/videogaleri/695/2/2.html #Video

 

Devletin Zirvesi Hayatın Ritmini Yakaladı  Devletin Zirvesi Hayatın Ritmini Yakaladı

Devletin Zirvesi Hayatın Ritmini Yakaladı  Devletin Zirvesi Hayatın Ritmini Yakaladı

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.