BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

        "Türkiye Yetişkin Öğrenme Projesi" kapsamında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Temsilcisinin sunumuyla Altıeylül Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda 08 Nisan 2015 Çarşamba günü 13.00-17.00 saatleri arasında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Temsilcisi Niyazi KIZILBULUT, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan DEMİRTAŞ, Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdür Süreyya ERAY, Karesi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa CANSEVEN, velilerin katılımıyla "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" konulu seminer gerçekleştirildi.  
Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

       183 velinin katılımıyla gerçekleştirilen "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" konulu seminerde  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan DEMİRTAŞ açılış konuşmasında 2009-2013 Hayat Boyu Öğrenme Strateji Belgesi ve Hayat Boyu Öğrenme konusunda bilgi vererek, “HBÖ öncelikli konularından bir diğeri de sağlıklı bir gelecek için  toplumumuzun temel yapısı olan Aile eğitimlerine yer vermektedir. 0-18 yaş çocuğu olan annelerin “Baba Destek Eğitim Programları” ile babaların eğitimlerine yer vererek, çocuğun gelişiminde önemli olduklarını fark etmelerini, çocukların ihtiyaçları ile ilgili bilgilenmelerini, çocukla ilgili uygun beklentiler edinmelerini, evdeki iş ve sorumluluk dağılımında demokratik tutumu benimsemelerini, evlilik ve aile içi iletişimi geliştirmelerini, edindikleri bilgi ve becerilerini çevrelerinde de kullanabilmelerini amaçlamaktadır.

         Bugün burada uzmanlarımız ve bu işin eğitimi almış arkadaşlarımız tarafından konu ile ilgili bilgiler sizlere aktarılacak. İnşaallah en üst seviyede faydalanırız diye düşünüyorum. Şimdiden kolaylıklar ve başarılar diler, emeği geçenlere teşekkür ederim.”  dedi.

      Diksiyon ve Kişisel Gelişim Eğitmeni Nebahat PARLAK, "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" konulu başarılı sunumunun ardından seminere katılanlara “Katılım Belgesi” verildi.

      Seminer toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

 

Dijital Öğrenme  Dijital Öğrenme

Dijital Öğrenme  Dijital Öğrenme  

Dijital Öğrenme  Dijital Öğrenme

Dijital Öğrenme  Dijital Öğrenme

Dijital Öğrenme  Dijital Öğrenme

Dijital Öğrenme  Dijital Öğrenme

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.