BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"e-Yatırım" Semineri Tamamlandı

  Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen “e-yatırım” semineri 17-21  Ağustos   tarihleri arasında Cunda Uygulama Oteli  konferans salonunda gerçekleştirildi.


       Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen “e-yatırım” semineri 17-21  Ağustos   tarihleri arasında Cunda Uygulama Oteli  konferans salonunda gerçekleştirildi.

       Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen “e-yatırım” semineri Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yatırım ve Daire Başkanı Orhan ERGUN, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü  Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdulhalik BAŞ, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih AKA, Seminer Eğitim Yöneticisi Ayşe ANÇİN, Seminer Öğretim Görevlileri ile Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seminer Merkez Müdürü Sadettin SAGİT ve  Cunda Uygulama Oteli Sorumlusu Abdülaziz YÜK’ ün katılımıyla 17-21  Ağustos 2015 tarihleri arasında Ayvalık Cunda Uygulama Oteli  konferans salonunda gerçekleştirildi.

       Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yatırım ve Daire Başkanı Orhan ERGUN, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Cunda Uygulama Oteli Sorumlusu Abdülaziz YÜK’ ün açılış konuşmaları ile başlayan ve 5 gün süren “e-yatırım” seminerine 81 ilden il Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak ve Yatırım Bürolarından Sorumlu Şube Müdürü ve Şeflerden oluşan yaklaşık 120 kişi katıldı.

       Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen “e-yatırım” semineri Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yatırım ve Daire Başkanı Orhan ERGUN’ un  “e- yatırım” seminerine yönelik genel bilgilendirme konuşmaları ile 21 Ağustos 2015 Cuma günü sona erdi.

 

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.