BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit Protokolünden Müdürümüz Yusuf Cengiz’e Ziyaret

     Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Edremit Protokolünden Müdürümüz Yusuf Cengiz’e Ziyaret

    İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Aka’nın da hazır bulunduğu ziyarette, Edremit’in eğitim öğretim durumunun daha iyi noktalara taşınması ve yatırımlar konusu konuşuldu.

    Öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almaları için Edremit’te ilkokul, ortaokul, lise ve öğrenci yurduna, özellikle de kız öğrenci yurduna ihtiyaç duyulduğu ve bu konudaki taleplerin dile getirildiği ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz Balıkesir´in eğitim alanında ülkemizde layık olduğu yere gelmesi için yatırımlara da hız verilmekte olduğundan bahsederek,  Edremit’ de gerekli yatırımların yapılacağını belirtti.

    Edremit’te yatırımların tamamlanmasının ardından en geç 2017-2018 eğitim öğretim yılında tekli öğretime geçilmesi konusunda koordineli olarak çalışılması sonucuna varıldığı ziyaret oldukça verimli geçti.

 

07-12-2015  07-12-2015

07-12-2015  07-12-2015

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.