BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

       Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde devam eden Eğitim Yöneticilerine yönelik Eğitim Yönetimi Semineri tamamlandı. 
Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

     Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde devam eden Eğitim Yöneticilerine yönelik Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Dağıtım Töreni Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın İbrahim Nail BURAL, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Turhan DEMİRTAŞ ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN, okul müdürleri ve Eğitim Yönetimi Seminerine iştirak eden eğitim yöneticilerinin katılımıyla 20.03.2015 Cuma günü saat 10.00’da gerçekleştirildi.

      HEDEFLERİMİZİ TAZELEDİK YAPTIĞIMIZ İŞLERİ DEĞERLENDİRDİK

“Eğitim Yönetimi Semineri” sertifika dağıtım töreninde Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın İbrahim Nail BURAL konuşmalarını, “Kıymetli idareciler. Bugün  sizlerle hayat boyu öğrenme noktasında üke çapında birtakım temel göstergeleri paylaştık. Hedeflerimizi karşılıklı olarak tazelemiş, yaptığımız işleri masaya yatırıp tekrar değerlendirmiş olduk. Siz değerli idarecilerin bir araya gelmesiyle çıkacak sinerjiden çok şeyler  umuyorum. İnşallah bu etkinlik, hepimiz için faydalı ve verimli olmuştur. Nadide çalışma ortamını bizlere sağlayan  ev sahiplerimize, Sayın İl Milli Eğitim Müdürmüze teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinizin yolu açık olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.” sözleriyle tamamladı.

      İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ , “Öncelikle ilçemizdeki bu etkinliğin tertip edilmesinden dolayı Müsteşar Yardımcımız Sayın Muhterem Kurt Beyefendiye çok değerli Genel Müdür Vekilimiz Sayın Şaban Cengiz Beyefendiye ve daire başkanlarınıza teşekkür ediyorum.

BİZLER GELECEK NESLİN EĞİTİMİNDEN VE YETİŞTİRİLMESİNDEN SORUMLUYUZ

Eğitim Yöneticileri semineri olunca illerde yeni atanan okul müdürlerimizi  eğitim yönetimi seminerlerine alıyoruz. Yediden yetmişe hizmet veren Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün faaliyetleri son yıllarda çok büyük bir ivme kazandı. Biz de bu çalışmalardan dolayı son derece memnunuz. Çok büyük atılımalar gerçekleşiyor. Bizler gelecek neslin eğitiminden ve yetiştirilmesinden sorumlu kurumlarız.

      Hafta sonu kurslarına katılım şu an  % 25- 30 civarındadır. Önümüzdeki yıl dersanelerin kapatılmasıyla gençlerimizi  hafa sonu kurslarına yönlendirmemiz gerekmektedir. Bu noktada Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne çok önemli bir görev düşmektedir. Sayın Bakanımız da özellikle bu konuya değinmektedir

      Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,  Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Birimimizce faaliyetlerimiz  etkin bir şekilde sürmektedir. Son olarak, İstanbul’da gerçekleşen ödül töreninde kursiyer sayısında Türkiye 2.si,  belge sayısında ise Türkiye 3.sü olduk. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” sözleriyle konuşmalarını tamamladı.

       “Eğitim Yönetimi Semineri” ni başarıyla tamamlayanlara sertifikaları Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın İbrahim Nail BURAL, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Turhan DEMİRTAŞ ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN tarafından takdim edildi. 

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı Sertifika Töreni

        Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde devam eden Eğitim Yöneticilerine yönelik Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Dağıtım Töreni Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın İbrahim Nail BURAL, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Turhan DEMİRTAŞ ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN, okul müdürleri ve Eğitim Yönetimi Seminerine iştirak eden eğitim yöneticilerinin katılımıyla 20.03.2015 Cuma günü gerçekleştirildi.

   “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı Kursu” nu başarıyla tamamlayanlara sertifikaları, Hayat Boyu Öğr enme Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın İbrahim Nail BURAL, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Turhan DEMİRTAŞ ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN tarafından takdim edildi. 

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı  Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı  Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı  Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı  Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı  Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

Eğitim Yönetimi Semineri Tamamlandı

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.