BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitimde Alternatif Bir Yaklaşım: STEM” Projesi Açılış Toplantısı Yapıldı

    İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Hizmetleri Şubesi tarafından hazırlanan “Eğitimde Alternatif Bir Yaklaşım: STEM” projesi açılış toplantısı Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlendi.
“Eğitimde Alternatif Bir Yaklaşım: STEM” Projesi Açılış Toplantısı Yapıldı

      Toplantıya, Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Fatih SATIL, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yusuf YALÇIN, Necatibey Eğitim Fakültesi akademik personeli katıldı.

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Hizmetleri Şubesi tarafından hazırlanan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamında başarılı faaliyet olarak kabul edilerek destek almaya hak kazanan “Eğitimde Alternatif Bir Yaklaşım: STEM” projesi kapsamında ilimizde görev yapan matematik, fen ve teknoloji, teknoloji tasarım, sınıf öğretmeni, bilişim teknolojileri, fizik, kimya, biyoloji branşlarından 50 öğretmen 10 gün 59 saat süresince belirlenen eğitim müfredatı kapsamında eğitim alacaktır.

 

07-02-2017  07-02-2017

07-02-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.