BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

    Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bandırma Belediyesi arasında “Eğitim İş Birliği” protokolü imzalandı.
Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

     Bandırma Kaymakamlığında gerçekleştirilen protokol imza törenine, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil katıldı.

ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KURS

     Bandırma’da ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin ödev ve projelerine ilişkin araştırmalarını yapmak, öğrencilerin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri yürütmek, örgün eğitim programına destek mahiyetinde ücretsiz kursların açılmasına ilişkin hususları belirlemek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bandırma Belediyesi arasında imzalanan “Eğitim İş Birliği” protokolü gereği, açılacak ücretsiz kurs faaliyetleri ders yılı içinde hafta içi ve cumartesi günleri 07.00-19.00 saatleri arasında yürütülecek ve öğrenciler okullarındaki ders saatleri dışında kurslara devam edebileceklerdir.

İMZALAR ATILDI

    Bandırma ilçemizin eğitimine hayırlı olması temennilerinin ardından Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bandırma Belediyesi arasında “Eğitim İş Birliği” protokolü Belediye Başkanı Dursun Mirza ile İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, tarafından imzalandı.

 

 

14-06-2017   14-06-2017

14-06-2017   14-06-2017   

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.