BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ MESLEKİ EĞİTİM (K102) PROJELERİNDE YİNE ZİRVEDEYİZ...

ERASMUS+ Programı "Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personelinin Öğrenme Hareketliliği (KA102)" Projelerinde Balıkesir olarak 20 proje ile kabul edilen proje sayısında Türkiye dördüncüsüyüz.
ERASMUS+ MESLEKİ EĞİTİM (K102) PROJELERİNDE YİNE ZİRVEDEYİZ...

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: “ERASMUS+ Programı "Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personelinin Öğrenme Hareketliliği (KA102)" Projelerinde 20 proje ile kabul edilen proje sayısında Türkiye dördüncüsü olmak bizler için büyük bir gurur.

Elde etmiş olduğumuz tüm bu başarılarda en büyük pay sahibi, hiç şüphesiz değerli idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz… Bizlere bu gururu yaşatan değerli idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.

İlimizde bilim kültürünün yaygınlaşması, çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi donanımına sahip bireyler olarak yetişmesi yönündeki bu güzel çalışmaların artarak devam etmesini temenni ediyor; başta Sayın Valimiz olmak üzere bu şehirde eğitimin bir marka haline gelmesi için bizlere sonsuz destek sunan kıymetli idarecilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

03-08-2018

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.