BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“FATİH Projesi EBA Seçmeli Ders Müfredat Oluşturma Çalıştayı” Başladı

    13-14 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “FATİH Projesi - EBA Seçmeli Ders Müfredat Oluşturma Çalıştayı”  Ayvalık Cunda Uygulama Oteli’nde başladı.
“FATİH  Projesi EBA Seçmeli Ders Müfredat Oluşturma Çalıştayı” Başladı

BAÜN NEF ORTAÖĞRETİM MATEMATİK VE KİMYA EĞİTİMİ ALANLARINA “FATİH PROJESİ-EBA” SEÇMELİ DERSİ KONULACAK

     Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Hizmetleri Şubesi Birimi ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı ve Bölüm Başkanları ile yapılan toplantılar neticesinde, öğretmen adaylarının göreve başladıklarında Fatih Projesi donanımları ve EBA kullanımı ile ilgili gerekli bilgiye sahip olmalarının, aday öğretmenlerin okula ve sınıfa uyum sağlamalarını kolaylaştırılacağı öngörüsünden hareketle Balıkesir Üniversitesi Ortaöğretim Matematik ve Kimya Eğitimi alanlarına seçmeli ders olarak “FATİH Projesi-EBA” seçmeli dersinin konulmasına karar verilmiştir.

    “FATİH Projesi-EBA” seçmeli dersin içeriğinin belirlenerek, geliştirilmesi ve Balıkesir Üniversitesinin yanı sıra diğer üniversitelerin eğitim fakültelerinin programlarına eklenmesi amacıyla 13-14 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “FATİH Projesi EBA Seçmeli Ders müfredat Belirleme Çalıştayı”na; Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimleri Daire Başkanı Mehmet Rüşen, İdari ve Mali İşler Başkanı Eyyüp Tanyıldız, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yalçın, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Eğitim Üyesi Prof. Dr. Canan Nakiboğlu, Prof. Dr Hülya Gür, Yrd. Doç Dr. Mehmet Emin Korkusuz, Yrd. Doç. Dr. Filiz Tuba Dikkartın Övez, Araştırma Görevlisi Mevhibe Kavak Demir’in yanı sıra Balıkesir ili genelindeki Fatih Projesi sorumlusu öğretmenler katıldı.

     Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Hizmetleri Şubesi Birimi ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi “FATİH Projesi - EBA Seçmeli Ders Müfredat Oluşturma Çalıştayı” 14 Ekim 2016 Cuma günü sona erecek.

 

13-10-2016  13-10-2016

13-10-2016  13-10-2016

13-10-2016  13-10-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.