BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Şairler, Mehmet Akif’i Mısralarına Taşıdı

     Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde düzenlenen “İstiklâl ve İstikbal Şairi Mehmet Akif” konulu şiir yarışmasında derece alan öğrencilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız´ı makamında ziyaret etti.
Genç Şairler, Mehmet Akif’i Mısralarına Taşıdı

     Ziyarete, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak, derece alan öğrencilerle birlikte okul yöneticileri ve öğretmenleri katıldı.

     12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde il çapında düzenlenen “İstiklâl ve İstikbal Şairi Mehmet Akif” konulu şiir yarışmasında öğrencilerimiz Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u en güzel mısralarla anlatmak için yarıştı.

     “İstiklâl ve İstikbal Şairi Mehmet Akif” konulu şiir yarışmasında derece alan öğrencilerimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, öğrencilerimizle tek tek tanışarak bir süre sohbet etti. Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un istiklal ve istikbal mücadelesine kalemiyle gönül veren kıymetli öğrencilerimizi ve onların yetişmesinde büyük emeği olan  tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Ayvalık Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Pervin Tuğçe Gebedek- BİRİNCİ

İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi Hazırlık Sınıfı Öğrencisi Gamze Böğrüm-İKİNCİ

Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Buse Özenç-ÜÇÜNCÜ

    “İstiklâl ve İstikbal Şairi Mehmet Akif” konulu şiir yarışmasında derece alan öğrencilerimize plaket ve hediyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız tarafından takdim edilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

14-04-2017  14-04-2017

14-04-2017  14-04-2017

14-04-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.