BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezi Ses ve Ritim Grubundan Müdürümüze Ziyaret

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi “Ses ve Ritim” grubu öğrencileri, Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Süreyya ERAY, Altıeylül Cumhuriyet Ortaokulu  Müdürü İdris KUTLUAY, Altıeylül Cumhuriyet Ortaokulu  Müdür Yardımcısı Salih AKA, grubun kurucusu Sedat KAYALAR ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ’i ziyaret etti.
Halk Eğitim Merkezi Ses ve Ritim Grubundan Müdürümüze Ziyaret

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, “Ses ve Ritim” grubu öğrencileriyle bir süre sohbet etti. “Hepinize teşekkür ediyorum. Bizi mutlu ettiniz. İnşallah bundan sonra farklı bir ses ve duruş ile iyi bir ekip olmaya devam etmeniz ilimiz açısından önemli. Bir proje dahilinde atölye kurulması yararlı olacaktır. Sizin gibi böyle cevherleri değerlendirmek ve daha iyi yerlerde görmek isteriz. Sizi seviyor ve size güveniyoruz. Güzel Sanatlar Lisesi’ne de devam ederek geleceğinizi iyi yönlendirmenizi istiyoruz. “Ses ve Ritim”  ritim grubu ekibine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

       Altıeylül Halk Eğitim Merkezi “Ses ve Ritim” grubu Sevil MANSURLU, Aleyna KAYALAR, Zührenaz ALTAN, Nazar ÇAPACI, Dilara ÇEKMEOĞLU, Sedef ÇEKMEOĞLU, Derya ERDOĞUŞ, Sinem CANDEMİR, Mehtap MORSULU, Melda DURMAZ, Seymen PAŞACI, Ekrem İŞÇİMEN, Özgür EVEGÜR, Nizamettin KAYALAR, Hasan DİLİMREOĞLU, Umut AÇIL, Rıfkı DEMİRDÖVER adlı  öğrencilere hediyelerinin verilmesinin ardından “Ses ve Ritim”  ritim grubu öğrencilerinin Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bahçesindeki sunumları beğeniyle izlendi.

   

  

  

  

  

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.