BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havran Sekizeylül Ortaokulu ve Havran Anadolu Lisesi Açılış Töreni

  Havran Sekizeylül Ortaokulu ve Havran Anadolu Lisesi’nin açılış töreni Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Havran Sekizeylül Ortaokulu ve Havran Anadolu Lisesi Açılış Töreni

 HAVRAN SEKİZEYLÜL ORTAOKULU’NUN AÇILIŞ TÖRENİ

      Havran Sekizeylül Ortaokulu ve Havran Anadolu Lisesi’nin açılış töreni  Balıkesir Valisi Mustafa Yaman,  Balıkesir İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Ömer Arık, Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür V. Turhan Demirtaş ve diğer protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi. 

     Açılış töreni, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

    Balıkesir Valisi Sayın Mustafa Yaman konuşmalarında, devletimizin ve hayırseverlerin Havran ilçemize yaptığı yardımlarının önemine değinerek son yıllarda devlet bütçesinden en büyük payın eğitime ayrıldığını hatırlattı. Öğrencilerimizin en iyi şartlarda öğrenim görerek geleceğe donanımlı hazırlanması için her şeyin yapılması gerektiğini sözlerine ekledi.

    Kurdele kesiminin ardından Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, protokol üyeleri ile birlikte Havran Sekizeylül Ortaokulu’nu gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere yeni okullarının hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

HAVRAN ANADOLU LİSESİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİ

     Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve protokol üyeleri Havran Sekizeylül Ortaokulu’nun açılış töreninin ardından Havran Anadolu Lisesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

     Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Havran Anadolu Lisesi’nin açılış töreninde bir konuşma yapan Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Havran ilçemizin her alanda olduğu gibi eğitim alanında büyük gelişme gösterdiğini belirterek Havran Anadolu Lisesi’nin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

    Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, okul bahçesinde öğrencilerle sohbet ederek öğrencilere başarılar diledi.

                                                                          

24-05-2016  24-05-2016

24-05-2016  24-05-2016

24-05-2016  24-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.