BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Hayatın Ritmini Yakala” Grubu Öğrencilerinden Büyük Başarı

     Kepsut 125.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerinden oluşan “Hayatın Ritmini Yakala” grubunun ritim dansları eşliğinde gerçekleştirdiği başarı tüm Türkiye’ye yayıldı. 
“Hayatın Ritmini Yakala” Grubu Öğrencilerinden Büyük Başarı

“HAYATIN RİTMİNİ YAKALA” GRUBU DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR

    Bir televizyon programında yayınlanan “Yetenek Sizsiniz” programına katılan “Hayatın Ritmini Yakala” grubu, başarılı gösterileri sonucunda bir üst tura çıkmayı başardı. 28 Eylül 2016 Salı günü gerçekleştirilecek olan Final turunda yarışmaya hak kazanarak zoru başaran öğrenciler, tüm Balıkesir halkından kendilerine destek olmalarını bekliyor.

    "Hayatın Ritmini Yakala" grubu öğrencileri Müzik öğretmenleri Nuri Dağdelen eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’i ziyaret ederek “Hayatın Ritmini Yakala” grubu ve yarışmanın süreci hakkında bilgi verdiler.  Müdürümüz, öğrencilerle tek tek tanışarak gösterdikleri bu büyük başarı dolayısıyla Müzik öğretmenleri Nuri Dağdelen ile öğrencileri tebrik etti. Sanatsal alanda müzikal yeteneklerini geliştirip böylesine güzel bir başarı elde ettikleri için kendileri ile gurur duyduğunu belirterek yarışmada üstün başarılar diledi.

   Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, yarışmada Balıkesir’i temsil ederek yetenekleriyle göz dolduran öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. 28 Eylül 2016 Salı günü gerçekleştirilecek olan Final turunda öğrencilerimizin heyecanını paylaşıyoruz. Tüm Balıkesir halkının kısa mesaj (SMS) yoluyla “Hayatın Ritmini Yakala” grubu öğrencilerine destek olmasını bekliyor, öğrencilerimize başarılar diliyoruz. 

 

26-09-2016  26-09-2016

26-09-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.