BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Zehra Baysal’dan Anaokulu Yapımı Protokolü

     Hayırsever Zehra Baysal’ın Balıkesir İli Edremit İlçesi Kızılkeçili Mahallesi’nde yapıracağı 7 derslikli Zehra Baysal Anaokulu protokolü Valilik Kocaseyit Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle imzalandı.
 Hayırsever Zehra Baysal’dan Anaokulu Yapımı Protokolü

     Protokol Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Vali Yardımcısı Nusret Şahin, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkan V. Mehmet Ertaş, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet  Cengiz ile hayırsever Zehra Baysal tarafından imzalandı.

    Balıkesir Valisi Mustafa Yaman Hayırsever Zehra Baysal tarafından yaptırılacak olan Anaokulu’nun kısa süre içerisinde tamamlanacağını ve eğitim-öğretime açılacağını belirtti.

      Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın teşekkür ettiği Hayırsever Zehra Baysal, yardımlara devam edeceğini ifade etti.

      Konuşmaların ardından protokol metni imzalandı.

     Hayırsever Zehra Baysal tarafından Balıkesir İli Edremit İlçesi Kızılkeçili Mahallesi’nde yaptırılacak olan 7 derslikli Zehra Baysal Anaokulu’nun çevre düzenlemesi ve ihata duvarları Edremit Belediyesi, donanımı ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanacaktır. 

 

12-05-2016  12-05-2016

12-05-2016  12-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.