BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz Mehmet Bolluk´tan Spor Salonu

        Balıkesir Merkez Altıeylül İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesinde yer alan Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi bahçesine kapalı spor salonu binası yapımı protokolü, Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇELİK, Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Müdürü Halil İbrahim BEKTAŞ, Hayırsever Mehmet BOLLUK’ un katılımıyla 01.07.2015 Çarşamba günü saat 12.00’da Edremit Altınoluk Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Hayırseverimiz Mehmet Bolluk´tan Spor Salonu

İLİMİZDEKİ HAYIRSEVERLERİMİZ EĞİTİME VE DİĞER YATIRIMLARA ÖNEMLİ KATKI SAĞLIYOR

        Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN´ın “Bildiğiniz gibi hükümetimizin ilimize ciddi eğitim yatırımları yapıyor. Ancak hayırsever vatandaşlarımız bu önemli yatırımlara çok önemli katkılarda bulunuyorlar. Daha önce yapılan Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi bahçesine Mehmet BOLLUK beyin katkılarıyla inşallah kapalı spor salonu binası yapacağız. Bu vesileyle hem hayırseverimiz Mehmet BOLLUK’ a hem de ilimizdeki eğitime ve diğer yatırımlara destek veren diğer hayırseverlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İnşallah bu yatırımların sayısı daha da artar. Tekrar teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” sözlerinin ardından Balıkesir Merkez Altıeylül İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesinde yer alan Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi bahçesine kapalı spor salonu binası yapımı protokolü imzalandı. 

 

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.