BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

     İl Değerlendirme Komisyonu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ başkanlığında Maarif Müfettişi Seyfettin CEVVAL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Haydar AYDIN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ferhan ŞAHİN, Yusuf YALÇIN, Rabiye KAHRAMAN ve 20 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımı ile 25 Ağustos 2015 Salı günü Yeni Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi.  
İl Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

      Komisyon Başkanı İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda ilk olarak Destek Hizmetleri (Taşımalı Eğitim) Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhan ŞAHİN’in 2015-2016 Eğitim- Öğretim Yılı Taşımalı İmam Hatip Ortaokulları, Taşımalı Ortaöğretim ve Özel Eğitim öğrencileri taşıma uygulaması ile ilgili değerlendirmeleri ile devam etti.

       Özel Öğretim Kurumları Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Haydar AYDIN, İlimizde faaliyet gösteren özel öğretim kurumları ile iş yeri açma çalıştırma ruhsatı almadan (izinsiz) eğitim öğretim faaliyeti yapan kurumların denetimleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

       Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf YALÇIN 17-21 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilen Ölçme Değerlendirme Semineri İzlenimleri İle Akademik Becerilerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi (ABİDE) projesi hakkında,  Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rabiye KAHRAMAN 17-21 Ağustos 2015 Afyon’da gerçekleştirilen İstatistik Semineri İzlenimleri ile ilgili birer sunum gerçekleştirdi.

       İl Değerlendirme Komisyonu Toplantısı görüş ve değerlendirmelerin ardından kararların alınmasıyla sona erdi.                                                                                                                     

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.