BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Emniyet Müdürlüğünden BENGİ Projesine Destek

   Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme BENGİ projesi kapsamında Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Rafet Kantar Karesi Fatih Ortaokulu’nu ziyaret ederek kitap okuma saatinde öğrencilere eşlik etti.
İl Emniyet Müdürlüğünden BENGİ Projesine Destek

 

ÖĞRENCİLERİMİZE POLİSLİK MESLEĞİ TANITILDI

     Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Rafet Kantar, Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar ile birlikte Karesi Fatih Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle birlikte kitap okudu 8. sınıf öğrencilerine yönelik kariyer tanıtımı programına katıldı.

     Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın himayesinde başlatılan BENGİ projesi kapsamında başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bünyesinde uygulanan projeye destek vermek amacıyla haftada iki gün 20 dakika gerçekleştirilen kitap okuma saatine katılan Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Rafet Kantar, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan kitapların dünyası ve kitap okumanın faydaları konusunda öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu.

    Ziyaret kapsamında Karesi Fatih Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine yönelik kariyer tanıtımı programına da katılan Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Rafet Kantar, öğrencilerimize polislik mesleğini tanıtarak görevleri hakkında bilgiler verdi. Öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

     Karesi Fatih Ortaokulu Müdürü Süleyman Koç, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Rafet Kantar, Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar’a, BENGİ projesi kapsamında uygulamaya başladıkları okuma saati ve kariyer tanıtımı programına ile öğrencilerimize verdikleri destekleri ve ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. 

 

01-03-2017  01-03-2017

01-03-2017  01-03-2017

01-03-2017  01-03-2017

01-03-2017  01-03-2017

01-03-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.