BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Altıeylül Hasan Basri Çantay İlkokulu’na Ziyaret

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz,  Altıeylül Hasan Basri Çantay İlkokulu’nda ziyaret ederek velilere yönelik olarak Eğitimci Yazar Ahmet Kocacan tarafından verilen “Mutlu Aile Başarılı Çocuk” konulu seminere katıldı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Altıeylül Hasan Basri Çantay İlkokulu’na Ziyaret

 “MUTLU AİLE, BAŞARILI ÇOCUK” SEMİNERİ

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz konuşmalarında, “Mutlu Aile Başarılı Çocuk” seminerini düzenleyen Hasan Basri Çantay İlkokulu’na, semineri veren Eğitimci Yazar Ahmet Kocacan’a ve katılan tüm velilere teşekkür etti. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza iyi bir eğitim vermenin mutlu ve huzurlu bir aile ortamı içerisinde yetiştirmenin çok önemli olduğunu vurguladı.

    Altıeylül Hasan Basri Çantay İlkokulu’nu gezerek incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, okul müdürü Mehmet Yılmaz’dan okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ardından 4-E sınıfının dersine katılarak etkileşimli tahta eşliğinde işlediği “Afetler öncesi ve sonrası alınacak önlemler”  konulu dersini dinledi, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

EĞİTİM ZOR VE DİKKAT İSTEYEN BİR SÜREÇTİR

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, öğretmenler odasında öğretmenlerle tek tek tanışarak bir süre sohbet etti. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Balıkesir’in eğitim öğretim konusunda en iyi düzeye gelebilmesi için çalıştıklarını ifade ederek çocuklarımızın değerli öğretmenlerimizin ellerinde şekilleneceğini vurguladı. Eğitimin zor ve dikkat isteyen bir süreç olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, her konuda yardıma hazır olduklarını sözlerine ekledi.

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’in Altıeylül Hasan Basri Çantay İlkokulu okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerine başarılar dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

01-04-2016  01-04-2016

01-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.