BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Susurluk’taki Okullara Ziyaret

  İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Susurluk Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Susurluk’taki Okullara Ziyaret

SUSURLUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

     Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güngör, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ile birlikte Susurluk’ta ilk olarak Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz,  burada okul müdürü Mehmet Karahan’dan bilgi aldı. Atölyeleri ve sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle de görüşerek eğitim öğretim faaliyetlerinde başarılar diledi.

SUSURLUK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

    Daha sonra Susurluk Anadolu Lisesi’ne geçerek okul müdürü Ahmet Obuz’dan okulun eğitim ve öğretim durumu hakkında bilgi alıp öğretmenlerle de bir süre görüşen İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, öğretmenlere başarılarının devamını diledi.

SUSURLUK’TA YAPIMI DEVAM EDEN SUSURLUK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

     2016-2017 eğitim öğretim yılında açılacak olan 24 derslikli Susurluk Anadolu Lisesi okul inşaatını da gezen İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, incelemelerde bulunduğu okullar hakkında Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güngör’den bilgi aldı.

KUVAYİ MİLLİYE ŞEHRİ BALIKESİR’İN EĞİTİMDE DE ÖN SIRALARDA YER ALMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

      Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, tarihi ve kültürel dokusu ile ülkemizde önemli bir yere sahip olan Kuvayi Milliye şehri Balıkesir’in eğitimde de en ön sıralarda yer alması, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza iyi bir eğitim ve öğretim koşullarını sağlamak, yüksek ahlaki ve milli değerlere saygılı gençlerin yetişmesine yardımcı olmak için çalıştıklarını ifade eden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, her türlü desteği esirgemeyen Milli Eğitim Bakanlığımıza, eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize, hayırseverlerimize, velilerimize, halkımıza teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

     

23-05-2016  23-05-2016

23-05-2016  23-05-2016

23-05-2016  23-05-2016

23-05-2016  23-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.