BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ’den Havran, Burhaniye, Gömeç’te Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fatih Aka, Havran’da Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu, Burhaniye’de Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, Gömeç’te Gömeç İlçe Milli Eğitim Müdürü Serap Özer ile birlikte yapımı devam eden okullarda incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ’den Havran, Burhaniye, Gömeç’te Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret

     İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, 2014-2015 yılı yatırımları kapsamında Havran, Burhaniye, Gömeç İlçe Milli Eğitim Müdürlerini ziyaret etti. Burada yapımı devam eden okulları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında Havran, Burhaniye, Gömeç İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden bilgi aldı.

2015 YILINDA HAVRAN,BURHANİYE VE GÖMEÇ’E 149 DERSLİK VE 1 ATÖLYE KAZANDIRIYORUZ

     12 derslikli Gömeç Anadolu Lisesi, 24 derslikli Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu, 5 derslikli Burhaniye Yıldız Özsaraç Anaokulu inşaatlarında ve yapım tamamlanan 24 derslik ve 1 atölyeden oluşan Burhaniye Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, 2015 yılı itibariyle Balıkesir’de eğitim alanında çok büyük mesafeler kaydedildiğini, ayrıca, 2015 yılında Havran,  Burhaniye ve Gömeç’e 16 derslikli Havran Kız Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, 18 derslikli Havran İmam Hatip Ortaokulu, 2 derslikli Havran Tepeoba İlkokulu, 24 derslikli 8 Eylül İlkokulu, 24 derslikli Burhaniye Bahçelievler Ortaokulu ile birlikte 149 derslik ve 1 atölye kazandırdıklarını, bu sene de yapılan yatırımların artarak devam edeceğini ifade etti. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, hayat boyu öğrenebilen mutlu ve erdemli insanlar yetiştirmeyi hedeflediklerini belirterek öğrencilerimize, velilerimize, halkımıza hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını sözlerine ekledi.

İLÇELERDEKİ YAPIMI TAMAMLANAN VE YAPIMI DEVAM EDEN OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRECEK

      Havran, Burhaniye, Gömeç ilçelerinde yapımı devam eden okulları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, diğer ilçelerdeki yapım aşamasındaki okul ziyaretlerini sürdürecektir.                                                

 

  

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.