BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Balya’da..

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Balya ilçesindeki okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle buluştu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Balya’da..

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Balya ilçesine yapmış olduğu ziyaret programı kapsamında ilk olarak Balya Kaymakamı Hakan Balsüzen’i ardından Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

OKUL MÜDÜRLERİYLE GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİ

    Balya’daki okulların eğitim öğretim alanındaki son durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzanç’tan bilgi alan Müdürümüz Şahan Çöker ardından okul müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Balıkesir’in eğitim kalitesini artırma adına öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirilecek çalışmalar, faaliyetler, eğitim projeleri ile BENGİ Projesi hakkında okul müdürleriyle görüş alış verişinde bulundu.

ÖĞRENCİLERİN SINIFLARINA KONUK OLDU

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Balya ilçesi programı kapsamında ziyarette bulunduğu okulları ayrı ayrı gezerek öğrencilerin gerçekleştirdiği faaliyet ve çalışmaları yerinde inceledi. Sonrasında öğrencilerin sınıflarına konuk oldu. Derslerine eşlik etti. Beraberinde sohbet etti. Öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı.

BALYA’DAKİ ÖĞRENCİLERDEN MÜDÜRÜMÜZE ŞİİR ZİYAFETİ

     Müdürümüz Şahan Çöker,  Balya Atatürk ÇPL öğretmen ve öğrencilerinin hazırlayıp sunduğu ve birbirinden önemli şahsiyetlerin şiirlerinin seslendirildiği şiir dinletisine katıldı. Sosyal ve kültürel faaliyetlerin okullarımızda böylesine etkili bir şekilde yer aldığını görmekten ve şiirle karşılanmaktan duyduğu mutluluğu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. 

GELECEĞİMİZ VE UMUDUMUZ ÇOCUKLARIMIZA GÜVENİYORUM

   Balya Zübeyde Hanım YBO’yu da ziyaret eden müdürümüz burada okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerle görüştü. Çocukların yaşam alanlarını gezerek sosyal donatıları ile mutfaklarını denetledi. İhtiyaçların en kısa sürede tamamlanması hususunda gerekli talimatlarda bulundu.

   Öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya gelen Müdürümüz, onlarla bu günü ve geleceğe dair hedeflerini konuştu. İsteklerini ve önerilerini samimiyetle dinledi. Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımıza çok güvendiğini vurgulayarak her konuda ve her zaman onların yanlarında olacağının sözünü verdi.

ÖĞRETMENLERLE EĞİTİM ÖĞRETİM ADINA YAPILMASI GEREKENLER KONUŞULDU

   Balya ziyaretinde Müdürümüz, öğretmenlerimizle öğretmenler odasında toplantı yaparak eğitim ve öğretim adına yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında konuştu. Öğretmenlerin taleplerini ve önerilerini dinledi. Valimiz Sayın Ersin Yazıcı himayesinde yürütülen Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi hakkında bilgi verdi. Balıkesir’de eğitim ve öğretim adına gerçekleştirilecek çalışmalar ve projeler için öğretmenlerden destek istedi. 

20-12-2016  20-12-2016

20-12-2016  20-12-2016

20-12-2016  20-12-2016

20-12-2016  20-12-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.