BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’in Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’in Cumhuriyet Bayramı Mesajı

    Milli birlik ve beraberliğin sağlanmasının en büyük güvencesi, Türk Milletinin ve vatanın bölünmez bütünlüğünün teminatı olan Cumhuriyetin ilanının 93. Yıldönümünü, milletçe büyük bir coşku ve heyecanla idrak ediyoruz.

   Tarih boyunca hürriyetine düşkün olarak yaşamış milletimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e omuz vermesiyle kazanılan Kurtuluş Savaşı, milletimizin var olma savaşı, sonrasında kurulan Cumhuriyet ise yeniden dirilişin sembolüdür. 

    Milletimizin ortak kararlığı, azim ve inancıyla kurulan Cumhuriyetimizin tüm değerlerini geleceğe taşımak ve korumak hepimizin görev ve sorumluluğundadır.

    Bu duygu ve düşüncelerle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için can veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyorum.

 

                                                                                                          Şahan ÇÖKER

                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.