BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ın Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) Mesajı

   Üniversite sınavının ilk aşaması olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), 12 Mart 2017 Pazar günü tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir’imizde de 14.936 adayın katılımıyla gerçekleştirilecektir.    
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ın Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) Mesajı

       Sevgili öğrenciler,

    Hepiniz hayallerinizdeki mesleğe ulaşmak için bu sınava en iyi şekilde hazırlandınız. Sınav sonunda her birinizin, en iyi sonucu alacağınızdan eminim. Şimdiden hepinizi tebrik ediyorum.

       Sevgili Anne Babalar;

    Çocuklarınızın bu sınav sürecinde elinden geleni yaptıklarına en yakından siz şahit oldunuz. Sınav başarısının en önemli koşulu hiç kuşkusuz rahat ve yerinde bir kaygı düzeyiyle sınava girmektir. Sınava sayılı saatlerin kaldığı bu günlerde onların başarısını desteklemek için davranışlarınızla, sözlerinizle onların başarılarını değil emeklerini önemsediğinizi, sınav sonrasında onları sadece çocuğunuz olduğu için sevdiğinizi hissettirmelisiniz.

       Sevgili Balıkesirliler,

  12 Mart 2017 Pazar günü sınav binalarının olduğu çevrelerden geçerken daha hassas davranarak çocuklarımızın rahat ve daha sesiz bir ortamda sınav süreci geçirmelerine destekte bulunacağınıza yürekten inanıyorum.

   Bu duygu ve düşüncelerle… 12 Mart 2017 Pazar günü Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)´ye katılacak öğrencilerimize başarılar diliyor; öğrencilerimizin sınava hazırlanmasındaki emek ve gayretleri, fedakarlıkları için de tüm öğretmen arkadaşlarıma ve ailelerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

 

 

                                                                                                                                           Yakup Yıldız

                                                                                                                                    İl Milli Eğitim Müdürü

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.