BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ´in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ´in Ramazan Bayramı Mesajı

     

      Dini ve milli duyguların, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı ve her zaman hayatımızda müstesna yeri olan bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek büyük önem taşımaktadır.

     Tarih boyunca bayramların vesile kıldığı kardeşlik ve yardımlaşma duygularını tüm yıla yaymış büyük bir medeniyetin temsilcileri olarak bizler, birlik ve beraberliğimizin vazgeçilmez değerlerinden olan dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramı’nı kutlamanın sevinci içerisindeyiz.

        Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde Ramazan Bayramı’na buruk giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz.

       Bu duygu ve düşüncelerle, İslam aleminin ve eğitim camiasının Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

    

                                                                                                                              Yusuf CENGİZ

                                                                                                                        İl Milli Eğitim Müdürü

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.