BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Öğrenci Meclis Başkanından Müdürümüze Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ, İl Öğrenci Meclis Başkanı Karesi Şehit Turgut Solak Fen Lisesi öğrencisi Kuzey AYDAŞ ve Okul Müdürü Mehmet Emin BATMAZ’ı makamında kabul etti.
İl Öğrenci Meclis Başkanından Müdürümüze Ziyaret

12 Aralık 2018 Çarşamba günü Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’ı makamında ziyaret eden Turgut Solak Fen Lisesi öğrencisi Kuzey AYDAŞ, yapacağı çalışmalar hakkında Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’a bilgi verdi.

İl Öğrenci Meclis Başkanı Kuzey AYDAŞ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ: “Öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması; katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması amacıyla uygulanan “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri” projesi ile yapılan seçimle il temsilcisi olan Kuzey AYDAŞ’ı tebrik ediyorum.  İl Öğrenci Meclis Başkanı Kuzey AYDAŞ’ın; TBMM’de, Türkiye’nin diğer illerinde yapılacak seçimde Balıkesir’i en güzel şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyor, yeni meclis başkanımıza Ankara’da başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyaret; İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ın İl Öğrenci Meclis Başkanı Kuzey AYDAŞ’a hediye takdimi ile sona erdi.

12-12-201812-12-2018

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.