BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Kepsut’ta Yapıldı

     2015-2016 Eğitim Öğretim yılı “İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Değerlendirme Toplantısı” Kepsut’ta yapıldı. 
İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Kepsut’ta Yapıldı

    2015-2016 Eğitim Öğretim yılı “İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Değerlendirme Toplantısı” Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, Kepsut İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal DURMUŞ, Kepsut Hasan Basri Çantay İmam Hatip Ortaokulu ve diğer İmam Hatip Ortaokulu müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İMAM HATİP OKULLARIYLA DA İFTİHAR EDİYORUZ

    İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ İmam Hatip Ortaokullarının bu yıl ilk mezunlarını verecek olması dolayısıyla gurur duyduklarını belirterek başladığı açılış konuşmasında fen ile fıkhı, bilim ile siyer-i nebiyi, tarih ile hadisi, dil eğitimi ile kardeşlik ve dostluk dilini harman eden imam hatip okullarıyla da iftihar ettiklerini sözlerine ekledi. Akademik başarılarının çok önemli olduğunu dile getirerek sosyal faaliyetlerin de öğrencilerin zihinsel ve bedensel gelişimi için ayrı bir öneme sahip olduğunu dolayısıyla sosyal faaliyetlerin eğitim öğretimden ayrı olarak değerlendirilmemesi gerektiğini, “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” nın önemini vurguladı.

     İmam Hatip Ortaokulu müdürleri ile gündem maddeleri ile görüş alış verişi yapıldı.

   Dursunbey İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Özgür Yaruk’un okullarında gerçekleştirilen “Erasmus K1 Hayat Boyu Öğren ve Öğret” projesi hakkında okul müdürlerini bilgilendirmesinin ardından 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı “İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri Değerlendirme Toplantısı” başarılı bir eğitim öğretim yılı dileğiyle sona erdi.

24-12-2015  24-12-2015

24-12-2015

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.