BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İpek Böceği" Projesi Belge Töreni

         Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen “İpek Böceği” projesi belge töreni Karesi Kaymakamımız Ahmet ERDOĞDU, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Fatih SATIL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AŞIK, Şube Müdürleri, Rabiye KAHRAMAN, Yusuf YALÇIN, Ferhan ŞAHİN, Fahri ACAR, okul müdürleri, öğretmenlerin ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesiöğretmen adaylarının katılımıyla 21 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 17.00’da  Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


  

       İpek böceği projesi kapsamında Fatih Ortaokulu, Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evrenos Ortaokulu ve Mehmet Azman Çavuş Ortaokulunda bir yıl boyunca okullardaki Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce dersleri öğretmenlerinin rehberliğinde öğrencilere etüt çalışmaları yapıldı.

        Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen “İpek Böceği” projesinde görev alan öğretmenlerimize ve öğretmen adaylarımıza “Teşekkür Belge”leri Karesi Kaymakamımız Ahmet ERDOĞDU, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Fatih SATIL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AŞIK, Şube Müdürleri, Rabiye KAHRAMAN, Yusuf YALÇIN, Ferhan ŞAHİN, Fahri ACAR tarafından takdim edildi.

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.