BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşveren ve İşçi Sorunları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

     Belediyelerden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne devren gelen işçilerin sorunlarını değerlendirme toplantısı yapıldı.
İşveren ve İşçi Sorunları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

    “Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Merkez ve Taşra Teşkilatları İşyerleri İşletme Toplu İş Sözleşmesi” gereği belediyelerden devren gelen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrinde olup İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri emrinde görevlendirilen sürekli işçilerin mali, sosyal ve özlük hakları hakkında bilgi vermek, uygulama birliği sağlamak amacı ile Yeni Öğretmenevi’nde bir toplantı gerçekleştirildi.

     İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak başkanlığında yapılan toplantıya Destek Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Bayar, ilçelerimizin Destek Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürleri, KOOP-İŞ Sendikası Balıkesir Şube Başkanlığı yetkilileri ve Muhasebe iş ve işlemlerini yürüten yetkili personel katıldı.

İŞÇİ SORUNLARI, TAKİBİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

    İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak’ın açılış konuşmalarının akabinde Toplu-İş Sözleşesi maddeleri hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Konu ile ilgili ilçelerimizin yaşadıkları sorunlar ele alınarak çözüm önerileri değerlendirildi. Ardından işveren ve işçi sorunları değerlendirme toplantısı sona erdi.

 

 

28-01-2016  28-01-2016

28-01-2016  28-01-2016

28-01-2016  28-01-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.