BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi´nden Kutlu Doğum Haftası

Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin yıldönümü münasebetiyle düzenlenen “Kutlu Doğum Haftası” programına İvrindi Kaymakamı Sayın Bekir ÇELİK,  İlçe Garnizon Komutanı Tevfik DOĞAN, İlçe Belediye Başkanı Recai BAYTAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katılımıyla İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından gerçekleştirildi. 
İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi´nden Kutlu Doğum Haftası

“Kutlu Doğum Haftası” programı, saygı duruşu ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı, İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa YÜCEL yaptı.

“Kutlu Doğum Haftası” programında, öğrencilerin başarıyla sundukları “Kuran-ı Kerim Tilaveti”, “İlahi Korosu”, “Naatlar”, Peygamber Efendimizin sünnetlerinden hazırlanan “Skeç”, “Sokak Röportajları”, “Piyes” ve “Kardeşlik Vurgusu” etkinliklerini davetliler ilgiyle ve beğeniyle izledi.

ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

     İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin organize ettiği ilçe genelindeki Ortaokul öğrencileri arası “Esmaül Hüsna Ezberleme”, “40 Ayet ve 40 Hadis Meali Ezberleme” yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ile “6. Uluslararası Arapça Etkinlik Yarışmaları” kapsamında İl birincisi olan İvrindi İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Halil BOZKURT’a ödülleri İvrindi Kaymakamı Bekir ÇELİK, İlçe Belediye Başkanı Recai BAYTAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, İlçe Müftüsü Ali Refik DEMİREL verildi.

         “Kutlu Doğum Haftası” programı İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi “Mehteran Takımı”nın gösterisi ile sona erdi.

 

  

  

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.